Znáte muže, který před barem vyrazil zuby dvěma hostům?

Dub 16, 2015
1059 přečtení

Je zřejmě z Prostějova. Kriminalistům by pomohli lidé, kteří na videu poznají útočníka před olomouckým barem Varna

David Sekanina

tlama

Foto: archiv PČR

Olomouc, Prostějov – Dvě tři rány a bylo hotovo. Jak to vypadá, když silnější bez varování zaútočí pěstmi, můžete vidět na videu. Mladé muskulatuře s buldočím držením těla by to ale nemělo jen tak projít. Policii by pomohli ti, kdo incident viděli, nebo agresora na videu poznají. Měl by být z Prostějovska, tvrdí vyšetřovatelé.

Co se přesně stalo? V sobotu 21. února mezi první a druhou hodinou po půlnoci napadl asi třicetiletý muž po prudší výměně názorů dva hosty baru Varna v Olomouci. Jeden z nich držel v ruce misku s jídlem a druhý sklenici piva. Svalnatec jen stiskl pěst a nečekaně udeřil. Oba napadení se rázem ocitli na dlažbě s vyraženými zuby.

Násilníkovi může být asi třicet let, výšku má kolem 175 centimetrů a v době útoku měl na sobě černé tričko s krátkým rukávem a potiskem v oblasti hrudníku a modré riflové kalhoty. Obuté měl tmavé tenisky s bílými tkaničkami a bílou podešví. Mezi krátce střiženými vlasy byl patrný ostrůvek lysiny.

„Lidé nám mohou sdělit informace osobně na policejní služebně nebo zavolat. K dispozici je telefonní číslo 974 766 699 nebo bezplatná linka 158,“ vzkazuje Marie Štrbáková.

Videozáznam napadení…

Vložit komentář