V Tovačově se včera večer odehrála dvojnásobná vražda

Čvn 19, 2015
1776 přečtení

Kdo zavraždil starší pár? Policie vyšetřuje mladíka

David Sekanina

Tovačov – Dvojnásobnou vraždu vyšetřují kriminalisté v Tovačově, městečku vzdáleném od Prostějova patnáct kilometrů. Mají už dokonce podezřelého.

„Ve čtvrtek večer jsme přijali oznámení, že v bytovém domě v místní části Tovačova byly nalezeny dvě osoby bez známek života. Po příjezdu na místo jsme v uvedeném bytě nalezli těla muže a ženy, přivolaný lékař konstatoval možné cizí zavinění,“ shrnula Jitka Dolejšová z krajského ředitelství policie.

Seniory, čtyřiasedmdesátiletého muže a o dva roky mladší ženu, připravil vrah o život v jejich domácnosti. Pravděpodobně se jednalo o mladého násilníka, důvody jeho odsouzeníhodného činu však policie ještě nezveřejnila.

„Kriminalisté provedli ohledání místa činu a zajistili stopy. Na základě zjištěných a prověřených informací bylo zahájeno intenzívní pátrání po pachateli. Ještě téhož dne v pozdních nočních hodinách zadrželi čtyřiadvacetiletého podezřelého muže a umístili jej do cely,“ konstatovala policejní mluvčí.

„Právě probíhají procesní úkony trestního řízení, jejichž cílem je objasnění okolností této dvojnásobné vraždy a k usvědčení pachatele,“ doplnila s tím, že přesnou dobu a příčinu úmrtí upřesní soudní pitva.

Bližší informace policie neposkytne dříve než příští týden.

 

Vložit komentář