Slavnostní zavření aneb

Čvn 26, 2015
2209 přečtení

Jak neztrácet čas čekáním na další slavnostní otevření

David Sekanina

portret„Slavnostní otevření“ má za sebou hřiště za pět a půl milionu na dvoře základní školy v Palackého ulici. Kromě placu na míčové hry a lehkou atletiku je vybavené „venkovními fitness prvky pro relaxační a protahovací cviky“.

Ve Zdravém Prostějově nemůže být „fitness prvků“ nikdy dost. Takže: Hurá!

Na „slavnostní otevírání“ nostalgicky vzpomínají podobné super přístroje u hvězdárny a na hřišti u jižní spojky. Pravda, některé u toho i trochu slzí, protože už drahnou dobu potřebují opravit. Chápu, že před vykonáním údržbářských úkonů se nehodí stříhat pásku, ale jak to jinak zařídit, aby se vrtidlo začalo znovu hýbat a šlapadlo nerozpadlo na kusy?

Pokud ovšem na promazání a doplnění šroubů ve venkovních posilovnách nejsou peníze, čas, vůle nebo nálada, navrhuji, jak celou věc vyřešit úsporně a jednorázově. Zásadní výhodou takového řešení je prvek mediální přitažlivosti a o tu tady jde především, ne?

Na pozvánkách pro zuřivé reportéry by mohlo stát: „Slavnostní zavření“ nebo třeba: „Slavnostní zakončení provozu.“ Stříhala by se černá stuha, dá se sehnat i s nápisem Vzpomínáme.

 

Související články:

Hurá na trénink! Se šroubovákem v kapse

 

Vložit komentář