Řidič udělal přemet, cyklista skok plavmo

Čvn 9, 2014
740 přečtení

Mladík zranil v autě babičku a kluka

David Sekanina

urcicka

Určická ulice. Foto: D. Sekanina

Prostějov – Tři dospělé a třináctiletého kluka museli ošetřit doktoři po nehodách, které staly od pátečního večera do neděle v prostějovském okrese.

Mezi Měrovicemi a Vrchoslavicemi udělal řidič salto, v Určické přeletěl přes řidítka opilý cyklista a v Mostkovicích nedočkavý mladík zranil pasažéry v autě před sebou.

Měrovice

„V pátek po osmé hodině večer vyjel za Měrovicemi mimo silnici třiadvacetiletý řidič ve vozidle Seat Leone. Za pravotočivou zatáčkou se převrátil přes střechu,“ zmínila první bouračku se škodou šedesát tisíc policistka Irena Urbánková.

Určická

Šofér skončil v ordinaci stejně jako šestatřicetiletý muž, který narazil do obrubníku v Určické ulici v Prostějově. Tvrdil, že se lekl předjíždějícího auta. Když cyklista padal na zem, měl v sobě 2,24 promile alkoholu.

Mostkovice

„Dvěma lehkými zraněními skončila také nehoda dvou osobních vozidel, která se odehrála v neděli před druhou hodinou odpoledne v Mostkovicích. Pětadvacetiletý řidič Fordu Tournea nedodržel v křižovatce u penzionu Oáza bezpečnou vzdálenost za vozidlem Škoda Fabia, které řídila třiceti čtyřletá žena,“ podotkla Urbánková.

Ve škodovce se po nárazu zranila třiašedesátiletá žena a třináctiletý chlapec. Oba záchranka převezla do nemocnice.

Vložit komentář