Prostějov v médiích: co všechno píšou novináři?

Čvn 4, 2014
737 přečtení

Jaký mediální obraz vytvářejí o dění v Prostějově novináři? Co se o něm právě píše? Co se zrovna děje?

V Prostějově je až neuvěřitelná konkurence zpravodajských webových stránek.

Na internetu se s různou mírou profesionality uchází o pozornost čtenářů Prostějovský večerník, Prostějovský deník, iprostejov.cz, Prostějovské novinky, Týdeník Prostějovska, Prostějov Times, Furtovnik.cz, 5plus2.cz a k tomu regionální rubriky velkých serverů jako například idnes.cz.

Médií publikujících na internetu zprávy o Prostějovu je nejvíce v celé dosavadní historii. Je jich tolik, že o článcích, které opouštějí každý den jednotlivé redakce, nemají přehled ani samotní místní novináři. Čtenáři jsou na tom ještě hůř.

Chcete vědět, o čem prostějovské noviny právě píšou? A nejen o čem, ale také jak? Zda profesionálně, se zaujetím, nebo ledabyle? Nezávisle nebo tendenčně, ve prospěch zájmů svého chlebodárce?

Čtěte Prostějovské plátky, weblog speciálně zaměřený na Prostějov v prostějovských médiích. Získejte ucelenější přehled o dění ve městě, o aktuálních zprávách z Prostějova, ale také o úrovni prostějovských médií.

hlavicka3

Čtěte server, který mapuje to, co každý den píšou prostějovská internetová média a věnuje se kritické reflexi jejich produkce. Čtěte server o Prostějovu v aktuálních zprávách.

Za vaši přízeň děkuje David Sekanina!

Další články v rubrice Nejčerstvější

Vložit komentář