Pavlásek ukázal ve čtyřhře skvělý servis

Čvn 2, 2015
892 přečtení

Mladé české naděje doplní na turnaji v Prostějově zkušený Radek Štěpánek (fotogalerie)

David Sekanina

Prostějov – Návštěvníci tenisového UniCredit Czech Open mohli v pondělí sledovat například napínavý zápas mezi německo-běloruskou dvojicí Moser, Bury a tandemem Adam Pavlásek a Norbert Gombos. Čech se Slovákem nakonec dokázal uplatnit převahu na kurtu a postoupili dál. Velkou zásluhu na tom měl výtečný Pavláskův servis.

Cesta Adama Pavláska na turnaji je sledována velmi pozorně, stejně jako výkon dalšího mladého tenisty Jiřího Veselého. Na mezinárodní mužský challenger v Prostějově už míří z Roland Garros také Radek Štěpánek.

„Nasazená dvojka a obhájce titulu Jiří Veselý se utká s Maďarem Fucsovicsem, trojnásobného šampiona Radka Štěpánka čeká souboj s Francouzem Mathieuem a nejmladšího z pětice domácích nadějí Adama Pavláska vyzve Srb Dušan Lajovič. Loni startoval Pavlásek v Prostějově na volnou kartu, senzačně se probojoval do semifinále, letos se dostal do hlavní soutěže, krátce před UniCredit Czech Open 2015 byl na svém životním žebříčkovém maximu. 176. místě ATP,“ informují pořadatelé turnaje.

Dvacátý druhý ročník turnaje vyvrcholí v pátek a v sobotu, kdy diváci v areálu Tenisového klubu Prostějov uvidí semifinále dvouhry a finále single a double.

Foto: D. Sekanina

 

Související články:

V Prostějově hraje mužská tenisová elita

Vložit komentář