Mladík v doprovodu ženy sebral v Olympii zapomenutou peněženku. Viděla to kamera

Srp 26, 2014
1276 přečtení

Sbalili ztracenou peněženku. Poznáte je?

David Sekanina

olympia penezenka

Repro: archiv PČR

Olomouc – Bezpečnostní kamera zachytila mladíka, jak v obchodním centru Olympia v Olomouci sebral zapomenutou peněženku a zmizel. Policisté by rádi věděli, o koho šlo a tak video zveřejnili. Teď doufají, že zloděje nebo starší blondýnu, která ho doprovázela, na záznamu někdo pozná.

„Žádáme o spolupráci při zjištění totožnosti pachatele majetkové trestné činnosti,“ potvrdila mluvčí policie Marie Štrbáková a upřesnila, že se jedná o případ z letošního 6. srpna.

„V prodejně s oblečením v centru Olympia si tehdy zapomněl peněženku s hotovostí a doklady třicetiletý muž. Nechal ji ležet na jednom z otevřených regálů,“ popsala.

Všimla si jí dvojice nakupujících. Mladík ve věku kolem dvaceti let a starší žena s blonďatými vlasy. Když se ujistili, že je nikdo nepozoruje, mladý muž pro peněženku nenápadně sáhl a oba hned z obchodu zmizeli. Pokud je policie najde, mohou mít kvůli přečinu zatajení cizí věci opletačky se soudem.

„Mladík měl na sobě tričko s červenobílými pruhy, modré kraťasy po kolena a na hlavě měl černou kšiltovkou s bílými brýlemi. Obutý byl do bílorůžových tenisek. Prosíme svědky, kteří dvojici na kamerovém záznamu poznají, aby zavolali na číslo 974 767 725 nebo 158,“ žádá Štrbáková.

Videozáznam najdete zde…

Vložit komentář