Letňák otevře sezonu Rychle a zběsile

Kvě 26, 2014
512 přečtení

Letní kino v Mostkovicích má už program do poloviny prázdnin

David Sekanina

letni kinoMostkovice – Letní kino v Mostkovicích odstartuje další sezonu. Filmové léto nad konečně napuštěnou plumlovskou přehradou začíná v pátek 13. června.

Mezi prvními diváky budou hlavně milovníci rychlých strojů, protože první položkou na programu je šestý díl úspěšné série Rychle a zběsile.

Začátky představení se nemění, na stejné hladině zůstává i vstupné. Za film s Vinem Dieslem, který začíná o půl desáté večer, zaplatí návštěvníci letního kina osmdesát korun.

Hned v sobotu 14. června promítne letňák české kriminální drama Příběh kmotra inspirované literární předlohou Kmotr Mrázek. V pátek 20. června se hraje Vejška, v sobotu 21. dokumentární komedie Pušky, puky, pivo a psi. V sobotu 28. je na programu Kandidát a neděle 29. června je v hledišti rezervovaná dětem. Uvidí animovaný Čtyřlístek ve službách krále.

Od začátku prázdnin bude kino pod širým nebem v provozu čtyři večery v týdnu. Představení tu budou ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli.

„Letní kino v Mostkovicích patří k těm kinům, které drží takzvané minimální vstupné určené distributorem filmu,“ ujišťuje provozovatel Pavel Ošlejšek.

Program letního kina na červen a červenec najdete zde…

Další články v rubrice Nejčerstvější

Vložit komentář