Firmy v zóně naberou padesát lidí

Kvě 19, 2014
714 přečtení

Německé firmy přijímají do nového logistického centra.

David Sekanina

logisticke centrumProstějov – Zájemci o práci, zejména manuální, by neměli propásnout nábor, který dělají dvě německé partnerské firmy v Prostějově. Strojírenské podniky Windmöller & Hölscher Prostějov a BSW Machinery přijímají lidi do nového logistického centra v průmyslové zóně. Dohromady zaměstnají asi padesát pracovníků.

Daří se

Logistické centrum bylo otevřeno 7. května. „Obě společnosti zaznamenávají růst a chtějí nabídnout kvalifikovanou práci obyvatelům Prostějova a okolí,“ podotýká Kamila Navrátilová z olomouckého hejtmanství, jehož vedení u slavnostního přestřižení pásky nemohlo chybět.

Do provozu

„Šanci mají zejména šikovní mechanici, zámečníci nebo elektrikáři,“ podotkla. „Mohu potvrdit, že nové prostory poskytnou novým i stávající zaměstnancům výborné pracovní podmínky,“ tvrdí manažer logistiky a kvality investorské firmy Jiří Marek s tím, že zájem je také o absolventy oborů logistiky, nákupu či konstrukce. Společnost také přijme personalistu, který má nábor řídit a o nové zaměstnance se postará.

Firma Windmöller & Hölscher se zabývá výrobou strojů na obaly. (Foto: archiv KÚOK)

Další články v rubrice Nejčerstvější

Vložit komentář