Dvořáka obdivuje Konopný bestseller

Dub 30, 2015
804 přečtení

Apologetické video o „konopném mágovi“ z Ospělova, natočené mladíkem, který se v něm prezentuje jako „hulič“, si můžete prohlédnout na You Tube

David Sekanina

dvorak

Repro: You Tube

Prostějov – Asi desetiminutový sestřih s názvem Konopný Bestseller zachycuje Dušana Dvořáka u letošního sázení konopí a kultivování zahrádky. Ten, kdo dosud neznal jeho radikální názory, dostane je naservírované ve zhuštěné formě. Závěrem filmečku vyzývá Dvořák Andreje Babiše, aby se připravil na to, že bude jednou odškodňovat nespravedlivě stíhané.

Kauza obhájce legálního pěstování konopí, kterému sezonní úrodu zabavuje pokaždé policie, se u soudu táhne.

„Pravidelné policejní konfiskace výzkumnické farmy v Ospělově se v letech 2009 až 2014 odehrály se souhlasem prostějovského soudu,“ říká Duša Dvořák s tím, že přišel o více než tři tisíce rostlin a zhruba deset kilo produktů cannabis.

„A to navzdory doložení důkazů o způsobení enormních škod na výzkumu a především a hlavně těžkých ublížení na zdraví včetně ublížení na zdraví s následkem smrti,“ dodává muž, který se na svém blogu označuje jako zakladatel mezinárodního právního, přírodovědného a národohospodářského výzkumu Konopí je lék.

Video najdete zde…

 

Vložit komentář