Záchodky ve Školní nedělní volno ruší

Zář 9, 2014
1433 přečtení

Nové veřejné WC bude otevřeno nepřetržitě. Všimly si toho Prostějov Times

David Sekanina

wc skolni novostavba (1)

Foto: D. Sekanina

Prostějov – Někdo se pravděpodobně chytl za nos. Nové veřejné záchodky ve Školní ulici by mohly být otevřené celý týden.

Toalety postavené za tři miliony a otevřené před měsícem, mají původní provozní dobu od pondělí do pátku a v sobotu dopoledne. V neděli zavřeno.

Facebooková komunita Prostějov Times poukázala na postesk občana na webových stránkách radnice, který se zlobí, proč „díky tomuto nápaditému řešení bude mít močůvku pod oknem“. Podotýká, že „…snad bude stačit po pár týdnech provozu pozvat na kontrolu hygienickou stanici“.

Na podnět vložený do sekce Dotazy občanů reaguje radnice takto:

„K vaší připomínce k provozní době nových WC na ul. Školní uvádím, že jejich stávající provozní doba je stejná, jako u všech veřejných WC ve městě. V současné době již se společností A.S.A. TS Prostějov proběhla jednání, kde výsledkem je prodloužení provozní doby WC na Po-Ne 7,00 – 19,00 hod. Tento provozní režim bude zahájen do termínu konání Hanáckých slavností v září 2014.“

Jestli tu úředničinu čtu dobře, tak záchodky ve Školní budou otevřené nepřetržitě. Kdy se k něčemu podobnému odhodlá město v Knihařské ulici, kde je WC skoro celý víkend zavřeno?

 

Související články:

Turisté mají o víkendu smůlu. Veřejné WC má oficiálně zavřeno

Záchodky u kina? Úspěch Zdravého města Prostějova

Záchodky za kinem čeká zatěžkávací test. Hody

Záchody za tři miliony připomínají unimobuňku

Vložit komentář