Viděli jste, jak dodávka srazila v Plumlovské dívku na skútru?

Zář 5, 2014
714 přečtení

Kriminálka hledá svědky včerejší nehody, při níž se vážně zranila sedmnáctiletá šoférka. Chtějí hlavně mluvit s ženou, která jí poskytla první pomoc

David Sekanina

plumlovska

Dívka jela od Mostkovic. Foto: D. Sekanina

Prostějov – Vyšetřovatelé by rádi věděli, jak se seběhla středeční ranní nehoda v Plumlovské ulici. Vážně se při ní zranila sedmnáctiletá dívka na skútru. Podle všeho ji srazila dodávka.

„Ke střetu došlo 3. září ve tři čtvrtě na osm ráno na křižovatce Plumlovské a Kosířské ulice,“ upřesnila policejní mluvčí Irena Urbánková. Kosířská je malá ulička za rondelem u Koliby.

„Z dosavadního šetření vyplývá, že čtyřiačtyřicetiletý řidič Renaultu Traffic vyjížděl z vedlejší silnice na hlavní právě v okamžiku, kdy místem projížděla dívka na motocyklu. Mířila od Mostkovic do centra města,“ popsala Urbánková s tím, že mladičká řidička utrpěla vážné zranění, s nímž musela být transportována do olomoucké Fakultní nemocnice. Bude se léčit déle než šest týdnů.

„Prosíme osoby, které by mohly poskytnout kriminalistům jakékoliv informace k nehodě, aby zavolali na číslo 974 781 457, případně na bezplatnou telefonní linku 158,“ požádala mluvčí Urbánková.

Policisté by si rádi promluvili i s ženou, která zraněné dívce poskytla první pomoc. Jednalo se zřejmě o zdravotní sestru a na místě nehody byla náhodou.

„Přivítáme jakékoliv informace, které povedou ke ztotožnění ženy a ke zjištění dalších svědků nehody,“ poznamenala Irena Urbánková.

Další články v rubrice Nejčerstvější

Vložit komentář