V Prostějově byla zavražděna žena

Čvc 5, 2014
558 přečtení

Osmačtyřicetiletá žena se stala obětí konfliktu s pětapadesátiletým mužem

David Sekanina

Pouta-pachatel

Ilustrační foto: archiv PČR

Prostějov – Kriminalisté v Prostějově vyšetřují vraždu. Tragédie se odehrála pod střechou jednoho domu, policie zatím tají v jaké ulici. Záchranka z něj odvezla do nemocnice osmatřicetiletou ženu, která později podlehla těžkým zraněním.

Zemřela v nemocnici

„V pátek odpoledne došlo ke konfliktu mezi pětapadesátiletým mužem a osmačtyřicetiletou ženou. Ta ve večerních hodinách zemřela v nemocnici,“ konstatovala dnes odpoledne policejní mluvčí Marta Vlachová.

Muž, který bude zřejmě obviněn z vraždy, měl v sobě 3,2 promile alkoholu. Policisté ho zajistili na místě události a odvezli na záchytku, kde strávil noc.

Muž je u výslechu

„Momentálně probíhá šetření této nešťastné události a výslech podezřelého muže. Více informací v současné době nemáme k dispozici,“ uvedla Vlachová z krajského ředitelství policie Olomouckého kraje.

Loni kriminalisté v Prostějově řešili čtrnáct loupežných přepadení, ale ani jedinou vraždu. Tento násilný čin se na Prostějovsku neodehrál ani v prvních šesti měsících roku letošního. V březnu roku 2012 byl ve svém bytě v Okružní ulici zavražděn jednaosmdesátiletý stařec. Dvojice vrahů jej připravila o život kvůli sbírce známek a mincí.

Další články v rubrice Nejčerstvější

Vložit komentář