V parku zastaví luxusní psí restaurace

Zář 5, 2014
1170 přečtení

Doporučuji vyvěsit plakáty v azylovém domě a na správě sociálního zabezpečení

David Sekanina

menu psi

Foto: archiv www.pestaurace.cz

Prostějov – Do Prostějova přijede poprvé Pestaurace. Co to je? Mobilní restaurace pro psy.

Podávají se v ní pochoutky jako třeba Jehně Baskerville s rýží a jehněčím demi glace, Losos á la Bílý tesák s bramborem a šťavnatou masovou kapsičkou nebo Dášenčino kuřátko se zeleninkou a masovou směsí.

Kdo roznese pozvánky?

Komfortní podnik na kolečkách se zastaví v Kolářových sadech v sobotu 20. září od 9 do 12 hodin. Majitelé zhýčkaných psích miláčků sedí často na internetu, tak se o této bizarní události jistě dozví. Přemýšlím, jak dát ale vědět všem těm bezdomovcům od Kauflandu, nádraží, jezdeckých kasáren…

Snad se na akci přijde mrknout alespoň ta parta, která si zabrala pro sebe zákoutí s lavičkami na hlavní aleji v Kolářových sadech.

Diskrétní menu

„Pejsek si z menu může vybrat sám podle vůně, případně páníčkovi s volbou pomůže proškolený personál. Nabídka je velmi bohatá, a tak váš psík může ochutnat například dobroty obsahující jehněčí nebo králíka s rýží, lososa s bramborem, pět druhů mas či kuřecí,“ láká pejskaře z Prostějova personál Pestaurace.

Zajímavé je, že opulentní psí menu sice na internetu bez problémů najdete, ale nikde se nedozvíte, jaké v Pestauraci účtují za zhýralé gurmánské zážitky ceny.

Je možné, že jsou zadarmo, což by osoby žadonící před supermarketem o sedmnáct korun na chleba mohly ocenit. Zakously by si k němu konečně něco opravdu dobrého a výživného. Tedy pokud po psech zbude.

V Praze je blaze

Projekt restaurace vznikl, samozřejmě, v Praze. Luxusní jídelna s interiérem a vybavením psího obýváčku putovala po parcích hlavního města a pak vyrazila „na venkov“. Brzy jeho poselství zamíří do Prostějova.

Myslím, že by nebylo od věci vyvěsit plakátek, pozvánku na akci v azylovém domě, na chodbě sociálky a případně na úřadu práce. Možná, že by se pak sponzoři „nového konceptu stylové psí restaurace“ museli poohlédnout po novém autoparku.

Další články v rubrice Nejčerstvější

Vložit komentář