Rozlícená žena plivala po plumlovských policajtech

Čvc 29, 2014
717 přečtení

V kempu Žralok nechtěla ukázat občanku, tak skončila na služebně

David Sekanina

Plumlov – Z kempu v Plumlově odvezli policisté ženu, která jim nechtěla ukázat občanku. Když se ocitla na služebně, začala po nich plivat a na jednoho z mužů v uniformě hodila květináč.

„Policisté jí požádali o prokázání totožnosti v souvislosti s prověřováním osob pohybujících se kolem stanu, z něhož byl krátce před tím odcizen mobilní telefon a hotovost ve výši patnácti set korun,“ popsala, co předcházelo agresivnímu chování šestatřicetileté ženy, policejní mluvčí Irena Urbánková.

Žena byla tak rozlícená, že jí museli násilím nasadit pouta. Policisté jí sice nic nedokázali, ale využili toho, že je opilá, nechali si to potvrdit od doktora a ženu poslali na záchytku do Olomouce. Měla v sobě 2,63 promile alkoholu.

Jestliže se opravdu jednalo o zlodějku, zřejmě si řeknete, že si to zasloužila. Pokud byla ale třicátnice nevinná, není divu, že jí praskly nervy. Bohužel za to bude ještě pykat. Je totiž podezřelá ze spáchání trestného činu násilí proti úřední osobě, kde se pohybuje sazba od šesti měsíců do šesti let.

Vložit komentář