První veřejné bruslení je už příští víkend

Srp 5, 2014
848 přečtení

Zimní stadion v Prostějově dnes zahájil další sezonu

David Sekanina

brusleni

Foto: D. Sekanina

Prostějov – Zimní stadion v Prostějově dnes zahájil provoz. Tak jako každý rok 5. srpna. Jeho správce Ivo Horák už má hotový rozpis tréninků a utkání na první týden. A hned v tom příštím se už objeví položka: Bruslení veřejnosti.

„První veřejné bruslení plánujeme už na další víkend. Zatím to berte s rezervou, ale mělo by být v sobotu 16. srpna od půl páté odpoledne a v neděli 17. srpna od šestnácti hodin,“ prozradil Ivo Horák. Obě premiérová bruslení budou přitom dvouhodinová.

„V létě se lidé se na bruslích rádi zchladí. O veřejné bruslení bývá zájem už od začátku. Loni Prostějované chodili opravdu hodně,“ zmínil se správce.

Přiznal, že tuto sezonu to bude mít s plánováním těžší, protože Prostějov postoupil do první hokejové ligy, ale ujišťuje, že se bude snažit, aby se to zájemců o volné bruslení na ledě zimního stadionu nedotklo.

„Chci dodržet obvyklé soboty, neděle. Najedeme na ně v podstatě už od září,“ slibuje Ivo Horák, který přesné časy veřejného bruslení bude opět zveřejňovat pravidelně a s předstihem na webových stránkách Domovní správy.

Další články v rubrice Nejčerstvější

 

Vložit komentář