Opojení z drog a rychlosti. Mladík po několika saltech vylezl okénkem

Čvc 23, 2014
501 přečtení

Policejní pes hledal v kukuřičném poli řidiče, který se tu schovával po bouračce

David Sekanina

auto pole ohrozim

Foto: archiv PČR

Ohrozim – Mladík si užíval dvojího opojení. Z drog a rychlosti. Pak dostal smyk, udělal se starým favoritem několik salt a skončil na poli. Nic moc se mu naštěstí nestalo, ale psychicky na tom nebyl nejlíp, protože vylezl z okénka vraku, který z auta zbyl, a schoval se do kukuřice. Našel ho až policejní pes.

Nehoda se stala včera o půl jedné v noci na silnici z Ohrozimi na Vícov, na stejné silnici, kde se letos v lednu zabili v autě dva mladí muži. Čtyřiadvacetiletý řidič Škody Favorit stejně jako oni jel příliš rychle.

„Podle všeho nepřizpůsobil jízdu svým schopnostem, vlastnostem vozu a stavu vozovky, která byla v tu chvíli mokrá,“ potvrdila mluvčí policie Irena Urbánková.

Mladík se dostal do smyku, vyjel vlevo mimo silnici do pole, kde se jeho auto několikrát převrátilo přes střechu a zůstalo stát na poli.

„Z vozidla se dostal ven okénkem a zřejmě pod vlivem šoku odešel do nedalekého kukuřičného pole, kde se schoval. Policisté po řidiči pátrali s policejním psem. Všimli si ho zhruba sto metrů od místa nehody, jak stojí na kraji kukuřičného pole, odkud vyšel,“ popsala Urbánková.

nehoda pole ohrozim

Foto: archiv PČR

Pochroumaného řidiče odvezla sanitka do nemocnice. Vážnější zranění neměl, ale policisté zjistili, že má v sobě drogu.

„Test na omamné a psychotropní látky byl pozitivní na amphetaminy a methamphetaminy,“ konstatovala mluvčí. Mladík hned přišel o papíry.

Další články v rubrice Nejčerstvější

Vložit komentář