Odešel na nákup a už se nevrátil

Srp 28, 2014
618 přečtení

Policie hledá Pavla Navrátila z Prostějova, kterého pohřešuje jeho matka. Možná se toulá v lese

David Sekanina

navratil

Pavel Navrátil. Foto: archiv PČR

Prostějov – Pár dnů poté, co se objevila Petra Sedlářová, pátrají prostějovští policisté po dalším pohřešovaném člověku.

Tentokrát se jedná o šestapadesátiletého muže, který žije v Prostějově se svou matkou. Syna viděla naposledy v úterý ráno, když odcházel, jak řekl, na nákup.

„Do dnešního dne se však nevrátil a nepodal o sobě žádnou zprávu,“ konstatovala mluvčí policie Irena Urbánková.

Ztracený muž se jmenuje Pavel Navrátil, narodil se 10. října 1958 a podle policie trpí nespecifikovanými zdravotními problémy. Léčí se na ně.

„Vzhledem k tomu, že má rád lesy, není vyloučeno, že se pohybuje v jejich okolí. Pravděpodobné je především okolí Určic,“ podotýká Urbánková s tím, že muž nemá mobilní telefon.

Zdánlivé stáří pohřešovaného je mezi 56 až 70 lety. Je vysoký asi 190 centimetrů, má střední postavu nachýlenou napravo. Vlasy má prošedivělé, nakrátko ostříhané. Je hladce oholen a nosí dioptrické brýle. Tolik oficiální popis

„Při odchodu z domu měl na sobě Pavel Navrátil modré rifle, zelenožlutou mikinu, modrou bundu a polobotky hnědé barvy,“ doplnila Urbánková.

Vyšetřovatelé prosí veřejnost o pomoc při pátrání. Jakékoliv informace k pobytu, pohybu nebo výskytu ztraceného muže lze zavolat do tří hodin odpoledne na číslo 974 781 326 a kdykoliv je k dispozici bezplatná telefonní linka 158.

Další články v rubrice Nejčerstvější

 

Vložit komentář