Návrh podaný na poslední chvíli prošel

Čvc 31, 2014
1128 přečtení

Sportovní průmysl v Prostějově dostal dalších 913 tisíc

navratilJan Navrátil

Návrh přidat dalších 913 tisíc do hokeje dostali přímo na stůl prostějovští zastupitelé na mimořádném úterním zasedání a částku hladce schválili. Rozpočtová čuňárna.

O co jde? Velkoplošná obrazovka na zimním stadionu, která byla bez výběrového řízení zakoupena v letos dubnu za 1 549 405 korun, má být doplněna softwarem a potřebuje zprovoznit: 242 000 korun.

Úhrnná suma 1 800 000 korun na hokej v Prostějově samozřejmě v rozpočtu pro rok 2014 nebyla.

A budou prý potřeba také turnikety za 650 000 korun. Takové ty, co se začaly po osmi letech kazit v aquaparku. Aby prý byly kompatibilní. Chce to mít přehled, kolik je na stadionu diváků. Investice opět bez výběrového řízení a bez původního záměru v rozpočtu 2014.

Pod materiálem dodaným zastupitelům před mimořádnou schůzí přímo „na stůl“ je podepsaný jako předkladatel náměstek primátora Jiří Pospíšil. Když jsem se podkladů dožadoval, nic jsem nedostal, neboť prý počet výtisků je tak akorát pro členy městského sboru. Odložení bodu na řádné zastupitelstvo neprošlo.

Vzpomeňme si na tyto sumy, až budou zastupitelé schvalovat stovky položek po pár desítkách tisíc korun na opravu něčeho, na nějaký kroužek, spolek, prostě na něco, co nepatří do sportovního průmyslu.

Další komentáře Jana Navrátila:

 Ať si klidně pinkají, ale za svoje

 

 

Vložit komentář