Na přetížené Vrahovické hrály auta kuželky
Při nehodě tří aut se zranil řidič
Prostějov – Nervozita stoupá. Dolní ulice v Prostějově je zavřená a přetížení kvůli tomu naopak zažívá výpadovka Vrahovická. Při včerejší dopravní špičce tu došlo k logickému důsledku. K nehodě v koloně.
„Ve čtvrtek krátce po čtvrté hodině odpoledne havarovala ve Vrahovické ulici tří osobní auta,“ informuje mluvčí policie Irena Urbánková.
Kuželky a jeden pochroumaný řidič
Jak se všechno seběhlo? „Šestatřicetiletý řidič vozidla Škody Octavie nedodržel bezpečnou vzdálenost za vozidlem Peugeot, které jelo před ním, a narazil do něj. Peugeot se čtyřiačtyřicetiletým šoférem byl odhozen na vozidlo Toyota Avensis, které řídil třiadvacetiletý řidič. Při nehodě se lehce zranil muž v Peugeotu,“ popsala Urbánková.
Kolony kvůli objížďce
Nepříjemným důsledkem je i úhrnná škoda za sto patnáct tisíc korun. Alkohol ani jeden z mužů před jízdou nepil.
Vrahovickou ulici využívají motoristé jako součást objížďky kvůli uzavřené Dolní ulici, kde se na křižovatce U Rodenů staví další rondel a lepší napojení na Šárku.
Související články:
Z křižovatky v Dolní je staveniště