Lístky na Olympic revival: vítězka to bude mít pár kroků

Čvc 17, 2014
542 přečtení

Soutěž o vstupenky na páteční koncert vyhrála Denisa Mimochodková z Brodku u Prostějova

David Sekanina

Brodek u Prostějova – Jak jsem slíbil, tak činím. Řekl jsem, že ve čtvrtek oznámím jméno vítěze čtenářské soutěže o lístky na koncert kapely Olympic revival.

Zítřejší vystoupení v zámecké zahradě v Brodku u Prostějova si užije Denisa Mimochodková, protože na soutěžní otázku poslala správnou odpověď téměř bleskově. V každém případě nejrychleji ze všech ostatních soutěžících.

Olympic si původně opravdu říkali Karkulka (Karlínský kulturní kabaret).

„Na koncert se chystáme, jsme z Brodku u Prostějova, rádi bychom lístky vyhráli,“ napsala mi v e-mailu se správnou odpovědí Denisa Mimochodková. Tak jí to vyšlo. Na akci, kterou pořádá místní sdružení Kultura na dosah ruky, to bude mít jen pár kroků.

Mimochodem spolek se zkratkou KNDR založil před několika lety společně s farářem a tehdejším starostou Richard Belcredi, hrabě, na jehož zámecké zahradě staré hity skupiny Olympic zazní. Sympatickému a velkorysému muži bude letos osmaosmdesát.

Prozradím, že už chystám další čtenářskou soutěž. Bude tentokrát o vstupenky na festival Pod lipami. Vymyslím ovšem tentokrát o něco těžší otázku, protože by bylo fajn, kdyby soutěž byla kapánek napínavější.

Související články: 

Chcete lístky na Olympic revival?

 

Další články v rubrice Nejčerstvější

 

 

 

 

Vložit komentář