Lístky do kina koupíte po internetu

Kvě 23, 2014
Publikoval: David Sekanina
969 přečtení

Před představením si je pak sami vytisknete nebo vyvoláte v mobilu

David Sekanina

Kino Metro 70

Stále stejné. Foto: archiv SOkA

Prostějov – Být u pokladny o půl hodiny dřív, aby mi náhodou nevyprodali lístky. Tahle starost tak typická po život za socialismu zřejmě skončí. Prostějovské kino, ostatně jediné ze tří, které od éry socialismu ve městě zůstalo, vstupuje do 21. století i v tomto ohledu.

Vstupenky na filmová představení se teď dají koupit přímo na internetu. Doufejme, že to bude fungovat bez dětských nemocí.

„Pod internetovým odkazem http://www.klubduha.cz/kinometro70/ si zájemce vybere film, který chce zhlédnout, hodinu, zvolí si místo, kde chce sedět a formu, jakou chce vstupenku doručit. Zda e-mailem nebo na chytrý mobilní telefon,“ vysvětlují pracovníci kina Metro 70.

Chcete koupit lístky do kina? Stačí kliknout tady…

Kdo má Android nebo mobil s operačním systémem iOS, tomu stačí „lístek“ ukázat uvaděčce na displeji. Ten, kdo jej objedná přes e-mail, musí mít doma tiskárnu a obětovat jeden vlastní A4 papír. Vstupenku s nezbytným čárovým kódem si totiž musí sám vytisknout a přinést do kina.

„Instalace systému přišla na zhruba třicet tisíc korun, šest a půl tisíce korun stála příslušná licence,“ podotýká mluvčí magistrátu, který Metro 70 spravuje, Jana Gáborová.

Další články v rubrice Nejčerstvější

 

Vložit komentář