Diváky si získá upřímná zpověď Táty

Úno 4, 2015
1036 přečtení

Ve světově úspěšné one man show o otcovství se v Prostějově představí Roman Pomajbo

Eva Zelená

Tata (2)

Repro: archiv MD Prostějov

Prostějov – Viděli jste Cavemana? Pak vás nezklame, ale pobaví i poučí Táta – one man show s podtitulem Humorná zpověď novopečeného otce. Městské divadlo v Prostějově představení uvede ve čtvrtek 12. února v 19 hodin.

Světově úspěšnou divadelní komedii o mužích a ženách nastudoval herec Roman Pomajbo a s úspěchem ji trvale hraje v Praze a mnoha městech celé republiky.

„Žánr one man show byl pro mě velkou výzvou. Jako otec tří dcer jsem rád, že do představení mohu vnést i své vlastní postřehy. Je to moderní show a využívám při ní všechny výdobytky techniky, jako je tablet, wi-fi, promítání na plátno. Samozřejmě také improvizuju,“ nastínil principy představení Roman Pomajbo, který je považován za humoristu tělem i duší.

Být tátou je úžasné! Být dobrým tátou ale vyžaduje hodně odvahy, odhodlání a zručnosti. A také správného chlapa, který se rád podělí o vlastní zkušenosti a poradí, jak na to. Náš táta má totiž skvělé nápady a tajné finty, jak prožít šťastné otcovství. Vstup dětí do našeho života všechno změní. Všichni by se rádi vyspali, ale nepodaří se to nikomu. Intimní život jde do háje, oba partneři jsou podráždění a unavení – ale vlastně velmi, velmi šťastní… Těhotenství, porod a plínky pohledem moderního muže.

Pánové, nejste v tom sami, přijďte se podívat, jak se to dá s humorem zvládnout. Ženy se naopak na chvíli dostanou mužům do hlavy a pochopí vše dosud nepochopené. A pokud ještě děti nemáte a nebo vám už odrostly? Nevadí, určitě se v mnohých situacích najdete i vy.

Představení je uváděno mimo předplatné, vstupenky jsou k dispozici v pokladně divadla nebo na webu.

 

 

Vložit komentář